Facebook, Facebook Okey Oyununun Hilesi Mümkün mü?

Facebook büyük bir ilgi alanı haline geldi. Neredeyse 7’den 70’e herkesin üye olduğu için arkadaşlarıyla güzel, seviyeli bir ortam isteyen herkes facebook’ta zaman geçirmeye başladı. Özellikle Youtube’nin kapatılmasından sonra facebook’ta video paylaşımı arttı. Facebook denilince akla ilk video paylaşımı geliyor. Bir çok oyun vs ile de başarılı çalışmalar yapan Facebook son olarak da okey oyununu hizmete sundu.

Okey oyunu alanında büyük bir kitleye sahip olan mynet okey odalarına rakip olabilecek mi bilinmez ama facebook okey servisi de gayet kullanışlı ve çok sağlam bir sisteme sahip olduğu tartışılmaz. Biz de ekip olarak facebook’ta okey oynamayı tercih ediyoruz. Facebook okey odalarında okey oynamak isterseniz 7/24 bütün odalarda #Muhtesemiz isimli masamıza gelebilirsiniz. Hem yeni dostluklar kurmuş oluruz hem de zevkli bir oyun oynarız.

Web sitenizini içeriği malumatınız da olduğu gibi Oyunlar üzerine. Facebook okey oyunu hakkında İnternette puan hilesi, oyun hilesi gibi çeşitli aramalar fark ettim. Facebook oyun sitesinde asla hile yapılamaz. Puan hilesi diye bir hile mevcut değildir. Oyunda da zaten nasıl hile yapılabilir ki; yerden taş çalamayacağımıza göre… İnternette değerli vaktinizi boşa harcamayın diye hilenin olmadığını tekrar vurgulayarak iyi günler diliyorum. En titiz ve en doğru bilgilerle Muhtesemiz.Biz Oyun Ekibi sunar.

Advertisements

2 Responses to “Facebook, Facebook Okey Oyununun Hilesi Mümkün mü?”

  1. Anonymous Says:

    nasil yok ya gecenlerde bi arkadas oyun icindeyken durduk yere insanalri atiyo normalde 30 sniye veriyo ama o istedigi zaman atiyodu nasil olabilir bu

  2. mp3indir Says:

    bilmeden konusma facebook ekibi beni iyi bilir 83 milyon puanla banlanmıstım 😀

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: