Metin2 41 lwl Acımasız Yüzbaşı Görevi Hileleri İndir

merhaba arkadaşlarhileyi aşağıda uzun uzun anlatacağım bu görevi geçmek kolay olmadğı gibi o kadar da zor değil kafada büyütmemek gerek önce biraz bilgi vermek istiyorum acımasız yüzbaşı ve görev hakkında:
Arkadaşlar acımasız yüzbaşı aslında vahşi yüzbaşıdır 4. level patron bosstur sürekli koruma altındadır Hp yükselişine sahiptir (1 yabani general,1 yabani uşak, 1 yabani okçu) tarafından korunur HP yükselişine sahip olduğu için bunu verildiği seviyede kesmek (41 level) biraz zordur 2. köy nakajima çevresinde bulunur bulmakta zorlanmazsınız.

İyide bunu nasıl keseceğim diyorsanız işte başlıyoruz

Arkadaşlar illa şimdi olsun ben görevi 41. seviyede yapmalıyım o zaman tavsiyem dönüşüm küresi ile kesmek bu yaratığı dönüşüm küresi almam keserim diyosanız çok büyük pot kaybına uğrarsınız uğrayan arkadaşlara tanık oldum şahsen ne pot kaybına uğramak nede dönüsüm küresiz yapmak istiyorum diyorsanız
45. seviyede yapın ancak o zaman da görewin verdiği exp in hiç bir anlamı kalmaz en iyi yol dönüşüm küresi kullanıp yapmaktır aklınızı kullanırsanız kesinlikle kesersiniz..

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: