Gta4 Türkçe Yaması

GTA 4 oyunu çıkalı uzun süre olmamasına rağmen oyunla ilgili iyileştirmeler, hileler ve yamalarda peşpeşe gelmeye başladı.

Oyun oynanabilirliği ingilizce olması nedeniyle düşük olan gta 4 oyunu, bu iyileştirmelerle gta severleri mutlu edecek gibi.. Gta serilerinde mutlaka olan bu yamalar bıkkınlık sürelerinin yakınlaştığı anlarda bizi sevindiren, bazende oyunun bitmesini sağladığı için sinir eden, geliştirmecinin adeta bilinçli olarak yaptığını düşündüren bir konu. Herneyse gta 4 türkçe yama derken düştüğünüz konunun sonuna geldiniz. Umarım türkçe yama işinize yarar. İyi oyunlar.

GTA 4 türkçe yamayı kurmadan önce, mutlaka oyunu kapatınız. Yama oyunun kurulu olduğu bölüme eklenmelidir. Yani C’nin içerisinde bulunan program files klasörünün içerisinde, rockstar games. Bilgisayarınıza indireceğiniz yamanın içerinde bulunan, american.gxt oyun dizininin içerisinde bulunan aynı dosya adını taşıyan dil dosyasıyla değiştirmelisiniz. Gta 4 ingilizce yaması ise her ihtimale karşı yedeklenmiş olmalıdır.

gta türkçe yama indir

http://www.hileciyiz.com/gta-4-turkce-yama.rar

rar şifresi: http://www.hileciyiz.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: